Genel Bilgiler

Biyografi

10 Ekim 1985 yılında İstanbul - Türkiye'de doğan Mehmet Altuğ KÜÇÜKOSMANOĞLU, ilkokulu Özel Doğuş İlköğretim Okulu’nda , ortaokulu Yeşilbahar Ortaokulu'nda ve liseyi Göztepe İhsan Kurşunoğlu Süper Lisesi'nde bitirdi.

2004 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Bölümü’nü kazanarak 2009 yılında bu bölümden mezun oldu. 2010 yılında İ.Ü. Fen Bilimleri Enstitüsü, Orman Mühendisliği Anabilim Dalı, Orman Entomolojisi ve Koruma Programında Yüksek Lisans eğitimine başladı. 2012 yılında “İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü'nde orman yangınlarına karşı alınan koruma ve savaş uygulamalarının irdelenmesi” konulu tez çalışmasını tamamlayarak "Orman Yüksek Mühendisi" ünvanını aldı.

2013 yılında İ.Ü. Fen Bilimleri Enstitüsü, Orman Mühendisliği Anabilim Dalı, Orman Entomolojisi ve Koruma Programında Doktora eğitimine başladı ve halen devam etmektedir.

2015 yılı Ekim ayından itibaren İstanbul Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik  Programında Öğretim Görevlisi olarak görevine devam etmektedir.

Kurum Bilgileri

Birim
Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu
Bölüm
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü
Ana Bilim Dalı
Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı

İletişim

E-posta
m.kucukosmanoglu@iuc.edu.tr
İş Telefonu
+90 212 866 3700 Dahili: 43538
Ofis
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
Posta Adresi
İSTANBUL ÜNİVERSTESİ-CERRAHPAŞA TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU Alkent 2000 Mah. Yiğittürk Cad. No:5/9/1 Büyükçekmece Yerleşkesi- 34500 Büyükçekmece/İSTANBUL