İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1825366124175
Bitki & Hayvan Bilimi6202314220482414
Biyoloji & Biyokimya210016541211195
Çevre/Ekoloji86001245171175291
Ekonomi & İşletme20029000215
Çok Disiplinli4401310131104414221
Farmakoloji & Toksikoloji703390013053
Fizik600154201129
İmmunoloji10061003011
Kimya8261830419011714461
Klinik Tıp24131541902117221
Malzeme Bilimi40235551141112
Matematik0005000005
Mikrobiyoloji220018260281221
Moleküler Biyoloji & Genetik300011370151157
Mühendislik19741346186151156798
Nörobilim & Davranış2200122201039
Psikiyatri50061000012
Psikoloji1003000004
Sanat & Beşeri Billimler10035011617
Sosyal Bilimler, Genel25041553110222710284
Tarım Bilimleri300077261285149
Temel Bilimler, Genel2202108142191159
Uzay Bilim000130000013
Yerbilimi74041383161156275
Diğer44052034307156323
TOPLAM866157527944235856177904554
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi