İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1825366124175
Bitki & Hayvan Bilimi6102313220482412
Biyoloji & Biyokimya210016441211194
Çevre/Ekoloji87001235071175290
Ekonomi & İşletme20029000215
Çok Disiplinli420141002884414214
Farmakoloji & Toksikoloji703390013053
Fizik600154201129
İmmunoloji10061003011
Kimya8161830019011714456
Klinik Tıp23131511902117217
Malzeme Bilimi40235351121108
Matematik0005000005
Mikrobiyoloji220017760281216
Moleküler Biyoloji & Genetik300011370151157
Mühendislik19741345683152167793
Nörobilim & Davranış2200122201039
Psikiyatri50061000012
Psikoloji1002000003
Sanat & Beşeri Billimler10035011617
Sosyal Bilimler, Genel25041523110212610279
Tarım Bilimleri300077251285148
Temel Bilimler, Genel2202108132191158
Uzay Bilim000130000013
Yerbilimi73041383161156274
Diğer44052004305156318
TOPLAM861157627644145654175914506
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi