İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi2025366124278
Bitki & Hayvan Bilimi6402318220483421
Biyoloji & Biyokimya220016541211196
Çevre/Ekoloji92001245373185302
Ekonomi & İşletme20028000214
Çok Disiplinli4401310331103415223
Farmakoloji & Toksikoloji703390013053
Fizik600154201129
İmmunoloji10061003011
Kimya8461830419011714463
Klinik Tıp27141551902117226
Malzeme Bilimi41235551141113
Matematik0005000005
Mikrobiyoloji220018260281221
Moleküler Biyoloji & Genetik300011370151157
Mühendislik19841346188151166802
Nörobilim & Davranış2200122201039
Psikiyatri50061000012
Psikoloji1003000004
Sanat & Beşeri Billimler10026011617
Sosyal Bilimler, Genel26041553110232710286
Tarım Bilimleri300077271385151
Temel Bilimler, Genel2202109142191160
Uzay Bilim000130000013
Yerbilimi75041393161156277
Diğer45052084307156329
TOPLAM887157628074285859179934602
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi