İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi17415693659305973
Bitki & Hayvan Bilimi151313724912527450955899
Biyoloji & Biyokimya1176454237712000112941
Çevre/Ekoloji7464775811219511723417
Ekonomi & İşletme1616840162020148590
Çok Disiplinli392362351728200111792
Farmakoloji & Toksikoloji2601461024560041004
Fizik72283418402293
İmmunoloji8221315900166
Kimya1882254206534532135689
Klinik Tıp7141371422211116579116118929
Malzeme Bilimi749174112937051878
Matematik192711460296
Mikrobiyoloji886624559915810133258
Moleküler Biyoloji & Genetik8801968538180171972
Mühendislik2262113569182600231069759
Nörobilim & Davranış25550517130020477
Psikiyatri20816603141301819
Psikoloji171131046280024490
Sanat & Beşeri Billimler91391131124040354
Sosyal Bilimler, Genel1851444201382199919884318
Tarım Bilimleri27833623295502281246
Temel Bilimler, Genel4685125312212280132396
Uzay Bilim12701110435
Yerbilimi510429348022580563367
Diğer113422581556444612111258939
TOPLAM2132614762109834733933539106481097
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi