İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi177157103660405989
Bitki & Hayvan Bilimi152813855012627850945968
Biyoloji & Biyokimya1188456258312040112967
Çevre/Ekoloji7824885912019981723520
Ekonomi & İşletme1618443192100149621
Çok Disiplinli406382392298540131923
Farmakoloji & Toksikoloji2721541129575041045
Fizik71303418502295
İmmunoloji10521316300193
Kimya1932257206935172135810
Klinik Tıp7393381022611666662116119419
Malzeme Bilimi755178112955051906
Matematik192711460296
Mikrobiyoloji8996365510015860133289
Moleküler Biyoloji & Genetik9012018548380172019
Mühendislik23271169731986096313410000
Nörobilim & Davranış25750518133020483
Psikiyatri24918103742901897
Psikoloji171211052291024515
Sanat & Beşeri Billimler91421134138040374
Sosyal Bilimler, Genel1921564208408205119904532
Tarım Bilimleri28134326305512281261
Temel Bilimler, Genel4745225413412540132451
Uzay Bilim12701100434
Yerbilimi515432358323000573422
Diğer124523771607064785121289413
TOPLAM2202215274113637504012040110083442
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi