İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi177157103660105986
Bitki & Hayvan Bilimi151913775012627520955919
Biyoloji & Biyokimya1178455237812020112947
Çevre/Ekoloji7594815811519591723445
Ekonomi & İşletme1617042162060149599
Çok Disiplinli402375362208400131886
Farmakoloji & Toksikoloji2611491029569041022
Fizik72283418502294
İmmunoloji10621316300194
Kimya1902256206634812135740
Klinik Tıp7198374522411326605116119066
Malzeme Bilimi751174112943051886
Matematik192711460296
Mikrobiyoloji890627559915820133266
Moleküler Biyoloji & Genetik8801998548340171992
Mühendislik2287114670186605231349878
Nörobilim & Davranış25650518131020480
Psikiyatri21417003142101837
Psikoloji171131046280024490
Sanat & Beşeri Billimler91401134136040370
Sosyal Bilimler, Genel1911518204393201919904434
Tarım Bilimleri28033725295502281251
Temel Bilimler, Genel4695175312812460132426
Uzay Bilim12701100434
Yerbilimi513429358022630563376
Diğer122223461586814708121289255
TOPLAM2160015014111536163968440110082169
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi