İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Bilimsel Hakemliklerin Yıllara Göre Dağılımı
Ulusal
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü403311048
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi21217292153287
Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi9139131330159
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi6413181983125
Kardiyoloji Enstitüsü3110005
Mühendislik Fakültesi573137119172133481182
Orman Fakültesi973822131512197
Sağlık Bilimleri Fakültesi2561627279110
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu0010102
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu1012004
Spor Bilimleri Fakültesi51003312
Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu14141110646
Veteriner Fakültesi381582330112505
Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu1020003
TOPLAM1507314252309217862685
Uluslararası
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü181388111371
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi2759647784847591
Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi7725171020131
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi651926232819180
Kardiyoloji Enstitüsü2001003
Mühendislik Fakültesi21394914486135073314529
Orman Fakültesi2026440343542417
Sağlık Bilimleri Fakültesi13691620569
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu5110007
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu00025916
Spor Bilimleri Fakültesi4000026
Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu114614733
Veteriner Fakültesi541131109947835988
Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu0031105
TOPLAM33528507148817395107046
The Bilimsel Hakemliklerin Dağılımı chart showing Toplam series.
The Ulusal Alanda En Fazla Bilimsel Hakemlik Yapan Birimler chart showing Ulusal series.
The Uluslararası Alanda En Fazla Bilimsel Hakemlik Yapan Birimler chart showing Uluslararası series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi