İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Bilimsel Hakemliklerin Yıllara Göre Dağılımı
Ulusal
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü403311048
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi21217292153287
Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi91391313411171
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi6413181984126
Kardiyoloji Enstitüsü3110005
Mühendislik Fakültesi580139122174133661214
Orman Fakültesi973822131513198
Sağlık Bilimleri Fakültesi25616292921126
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu0010102
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu1012004
Spor Bilimleri Fakültesi51003312
Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu14141110646
Veteriner Fakültesi381582331113507
Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu1020003
TOPLAM15143162553142201302749
Uluslararası
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü181388111371
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi2749647784760602
Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi7925171032136
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi651926232821182
Kardiyoloji Enstitüsü2001003
Mühendislik Fakültesi21394914496165144044613
Orman Fakültesi2026440343546421
Sağlık Bilimleri Fakültesi136917221481
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu5110007
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu00025916
Spor Bilimleri Fakültesi4000026
Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu114614733
Veteriner Fakültesi541131109947839992
Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu0031105
TOPLAM33538507158857486177168
The Bilimsel Hakemliklerin Dağılımı chart showing Toplam series.
The Ulusal Alanda En Fazla Bilimsel Hakemlik Yapan Birimler chart showing Ulusal series.
The Uluslararası Alanda En Fazla Bilimsel Hakemlik Yapan Birimler chart showing Uluslararası series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi