İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Bilimsel Hakemliklerin Yıllara Göre Dağılımı
Ulusal
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü433112050
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi2292921540288
Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi13013134110171
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi771921950131
Kardiyoloji Enstitüsü4100005
Mühendislik Fakültesi7241221741367421232
Orman Fakültesi135221315131199
Sağlık Bilimleri Fakültesi31162929240129
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu0101002
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu1120105
Spor Bilimleri Fakültesi60033012
Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu15411106046
Veteriner Fakültesi43923311190513
Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu1200003
TOPLAM183525631622415232786
Uluslararası
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü31881121079
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi370477847690611
Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi10424221350168
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi85272328261190
Kardiyoloji Enstitüsü2010003
Mühendislik Fakültesi2643462627527432244715
Orman Fakültesi266403437582437
Sağlık Bilimleri Fakültesi199172214081
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu6100007
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu00259016
Spor Bilimleri Fakültesi4000206
Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu156148034
Veteriner Fakültesi6721099479430997
Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu0311005
TOPLAM4217736908774687277349
The Bilimsel Hakemliklerin Dağılımı chart showing Toplam series.
The Ulusal Alanda En Fazla Bilimsel Hakemlik Yapan Birimler chart showing Ulusal series.
The Uluslararası Alanda En Fazla Bilimsel Hakemlik Yapan Birimler chart showing Uluslararası series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa BAP Koordinasyon Birimi